Rainbow High Color Change Car

Miks leppida ühe autovärviga, kui sul võib olla terve vikerkaar? 8-in-1 muudab värvi automaatselt tänu LED-tuledele. Auto on alguses valge ja siis saab valida mis tahes vikerkaarevärvi (valge, punane, oranž, kollane, roheline, sinine või lilla) või neid kogu aeg vahetada!
LIHTNE JUHTIMINE: värvimuutvaid LED-pirne juhitakse auto kapotil olevale kuldsele nupule vajutades, et saaksite valida auto värvi. Iga värv lülitub aku tööea säästmiseks automaatselt välja 30 sekundi pärast.
MIS ON KOMPLEKTIS: Värvi muutev Rainbow High kabriolett on 8-in-1 valge korpusega värvimuutvate LED-tuledega, must sisemus RH (Rainbow High) monogrammi logoga. See on 2-kohaline sportlik kabriolett, mis sobib kahele Rainbow High moodsale nukule. Autol on töötavad turvavööd, mis tagavad teie nukkude ohutu reisimise. Sõitke oma lemmikpuhkusekohta, keerake päris rooli ja rattaid, mis liiguvad. Rainbow High logode detailid autol on viimistletud hõbedase värviga. Isikupärastatud numbrimärk lisab sellele autole isikupära.
PROFESSIONAALNE NIPP: Nukkude hõlpsaks autosse sisse- ja väljaminekuks saate liigutada rooli üles või alla, eemaldada vöökohalt turvavöö ja isegi tuuleklaasi saate eemaldada, et pääseda hõlpsalt auto sisemusse.

Nukud ja patareid ei kuulu komplekti!

  • Tootekood: 10990
  • Mõõdud: 0 x 0 x 0 cm
63,27 €

Karupoeg Puhh Outlet lehekülg annab võimaluse tutvuda meie Salve 2a kauplus-laos müüdavate Saksamaa tootenäidiste/laojääkidega ning nende hindadega. Tootenäidised ja laojäägid moodustavad vaid väikese osa meie poolt pakutavast suurest kaubavalikust. Karupoeg Puhhi kliendikaardiga on kõik tavahinnaga tooted 10% soodsamad!

Vaata ka teisi põnevaid tooteid: