Firmast

Karupoeg Puhh OÜ asutati 2007. aasta suvel ning on tänaseks kasvanud kvaliteetsete mänguasjade ja lastekaupade maaletoojaks. Lisaks suurele Outlet kauplusele Tallinnas, on ettevõttel avatud ka väiksemad esinduskauplused Haapsalus Rannarootsi Ärikeskuses, Tartus Eedeni keskuses ja Kvartali keskuses, Pärnus Port Artur 2 keskuses, Rakvere Põhjakeskuses, Tallinnas Stroomi kaubanduskeskuses ning Viljandis Uku keskuses. 2016. aastal avasime esimese Karupoeg Puhh Beebi kaupluse Port Artur 2 3-ndal korrusel ning 2017 lõpus avasime värskeima kaupluse Järve keskuses. Kokku on Eestis juba 13 Karupoeg Puhhi mänguasjakauplust.

Aasta aastalt on meie pakutav tootevalik laienenud. Tänaseks kuuluvad Karupoeg Puhhi tootevalikusse LEGO ja Playmobil komplektid, Gerardo`s Toys põnevad mänguasjad, B. Toys, Cloud B öölambid, Chicco, Kiddieland, Fisher Price, Tutise vankrid ja turvatoolid ning suures valikus puidust mänguasju, tantsumatte, nukke jpm.

Karupoeg Puhhi kauplustes on ka suur valik vabaaja kaupu, näiteks tõukerattaid, jalgrattad, jooksurattad, rulluisud, rulad, pedaalidega traktorid, hüppeloomad ja -pallid, sõiduvahendite lisavarustus jpm. Oleme oma kaubavalikut täiendanud ka väikelaste tarvetega, näiteks mähkimismatid, pissipotid, vann, lutid, lutipudelid, suur valid nõusid Disney tegelastega jpm.

On hea meel klientide üle, kes ikka ja jälle leiavad tee meie juurde just soodsate hindade, huvitava kaubavaliku ning sõbraliku teeninduse tõttu. Nende seas on ka lasteaiad, lastehoiud ning mängutoad.

Anname endast parima, et meie e-pood oleks mugav, kasulik ja huvitava kaubavalikuga turvaline internetipood, kust ikka ja jälle uusi põnevaid tooteid leida võib.

Meeldivaid oste meie e-poest!

Karupoeg Puhh