Lego 1989 Batmobile™ 76139

Batman™-i fännid ja lahedate autode armastajad satuvad täiskasvanutele mõeldud automudelikomplektist „LEGO® DC Batman 76139 1989 Batmobile™“ kindlasti vaimustusse. Kaunite detailidega LEGO klotsidest automudel kopeerib tõetruult 1989. aastast pärit Batmani filmi kuulsa Batmobile’i klassikalisi kumeraid jooni. Üle 60 cm pikkusega ja 3306 osast koosneva mudeli kokkupanek on põnev ja nauditav väljakutse. Pühendunud fännid hakkavad tõetruusid funktsioone kindlasti armastama. Näiteks on sellel uue (november 2019) kujundusega kabiiniklaas, kaks peidetud kahurit väljahüppefunktsiooniga (mis aktiveeritakse turbiinitoru pööramisega) ja dekoratiivsed haardekonksud külgedel. Batmani autol on pöörlev väljapanekualus (millele on kinnitatud teabeplaat 1989. aasta Batmobile’i statistikaga), et see oleks iga nurga alt hõlpsasti nähtav. Batmani fännidele kohustuslikus superkangelasega ehitus- ja mängukomplektis on ka kolm uut (november 2019) minifiguuri –1989. aasta filmis nähtud keebiga Batman, Jokker™ ja Vicki Vale™ – ning klotsidest kokkupandav väljapanekualus.

  • Selles superkangelasega mängukomplektis on kolm uut (november 2019) LEGO® minifiguuri: Batman™ (uus torsokujundus), Jokker™ (uus näo- ja torsokujundus) ja Vicki Vale™ (uus torso- ja jalgade kujundus), lisaks klotsidest kokkupandav väljapanekualus.
  • Selles 1989. aasta Batmobile™-i LEGO® klotsidest versiooni komplektis on liugsüsteemiga avatav kokpit uue ( november 2019) kujundusega tuuleklaasiga, 2 minifiguuriistet, rool, käigukang ja armatuurlauakleebised, kaks kapotikaane alla peidetud mittetulistavat relva, millel on turbiinitoru keeramisega aktiveeritav väljahüppemehhanism, kaks dekoratiivset haardekonksu, nahkhiire logoga ilukilbid ja eridisainiga esirattarehvid, nahkhiiretiivad ja muud ikoonilised kujunduselemendid.
  • Sellesse LEGO® komplekti kuulub ka klotsidest kokkupandav pöörlev väljapanekualus Batman™-i auto jaoks (alusele on kinnitatud teabeplaat 1989. aasta Batmobile™-i statistikaga).
  • Relvavalikus on Batmani batarang ja püss ning Jokkeri püss.
  • Tarvikukomplektis on Batmani uus (november 2019) keep, nagu see oli 1989. aasta filmis, ja Vicki Vale’i klotsidest kokkupandav kaamera.
  • See täiskasvanutele mõeldud enam kui 3300 osast koosnev LEGO® Batman™-i automudelikomplekt on suurepärane nostalgiline pühade- või sünnipäevakingitus kõigile Batmani fännidele.
  • 1989 Batmobile™-i mõõdud: kõrgus ca 12 cm (4”), pikkus ca 60 cm (1”) ja laius ca 22 cm (8”).
Vanusele 16+
  • Tootekood: 13990
  • Mõõdud: 0 x 0 x 0 cm
255,01 €191,26 €-24%

Karupoeg Puhh Outlet lehekülg annab võimaluse tutvuda meie Salve 2a kauplus-laos müüdavate Saksamaa tootenäidiste/laojääkidega ning nende hindadega. Tootenäidised ja laojäägid moodustavad vaid väikese osa meie poolt pakutavast suurest kaubavalikust. Karupoeg Puhhi kliendikaardiga on kõik tavahinnaga tooted 10% soodsamad!