Lego NASA kosmosesüstik Discovery 10283

LEGO® NASA kosmosesüstiku Discovery (10283) mudeliehituskomplekt täiskasvanutele toob au kosmose imedele. Kaasahaarav 2354-osaline komplekt võimaldab kokku panna kosmosesüstiku Discovery ja Hubble’i kosmoseteleskoobi, mis saadeti kosmosesse NASA STS-31 missiooni käigus 1990. aastal.

Astronaudi vaatenurk
Rohkesti funktsioone sisaldav ehituskomplekt tähistab Discovery erakordseid saavutusi. Ava lastiruum, et saata Hubble’i teleskoop kosmoseuurimismissioonile. Reguleeri elevoone, rakenda sisenemisel maandumisvarustus ning aktiveeri robotkäsi. Avatavast kokpitist leiad kabiini ja vahetekid, kus on istmed viiele meeskonnaliikmele. Teleskoobil on liigutatavad päikesepaneelid ja õhulukk. Mitu esitlusalust võimaldavad kosmosesüstiku mudeli ja teleskoobi omaette või kõrvuti vaatamiseks välja panna

Ehitusprojekt sulle
LEGO NASA kosmosesüstiku Discovery (10283) komplekt on osa täiskasvanutele mõeldud kokkupandavatest mudelitest, mis võimaldavad imetlusväärsete esitluskomplektide abil hetkeks igapäevaelust välja astuda.

 • Asu avastusteekonnale täiskasvanutele mõeldud LEGO® NASA kosmosesüstiku Discovery (10283) ehituskomplektiga.
 • Kosmosesüstik Discovery ja Hubble’i kosmoseteleskoop NASA 1990. aasta STS-31 missioonilt pakuvad tundidepikkust kaasahaaravat ehituselamust.
 • Imetle kõiki autentseid funktsioone, sh avatavat lastiruumi, tagasitõmmatavat maandumisvarustust, avatavat kokpitti, liikuvaid elevoone, robotkätt ja viiele meeskonnaliikmele mõeldud istmeid.
 • Hubble’i kosmoseteleskoobi LEGO® ehitusmudel sisaldab liigutatavaid päikesepaneele ja luuki, just selliseid, nagu oli reaalsel objektil.
 • Kas otsid parimat kingitust täiskasvanutele, kes austavad loomingulisi projekte? See kosmosesüstiku mudel pakub rõõmu nii kosmosehuvilistele kui ka kõigile teistele, kes soovivad põnevat ehitusväljakutset. Suurepärane kingitus.
 • Kohvilaua stiilis ehitusjuhised sisaldavad inspireerivaid disainidetaile. Mitu esitlusalust võimaldavad luua kosmosesüstiku mudelist pilkupüüdva kaunistuse koju või kontorisse.
 • Süstikumudeli kõrgus on üle 21 cm, pikkus 54 cm ja laius 34 cm, nii et see sobib ideaalselt väljapanekuks.
 • Kosmosesüstiku mudel on osa kollektsioneeritavatest ehituskomplektidest, mis on loodud täiskasvanud LEGO® austajatele, kes hindavad head disaini. Sobib ideaalselt kvaliteetseks kingituseks ehitushuvilistele täiskasvanutele.
 • LEGO® ehitusklotsid toodetakse eriti kvaliteetsetest materjalidest. Need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning klotse on iga kord lihtne ühendada ja eraldada – seda juba alates aastast 1958.
 • LEGO® klotside puhul on esmatähtis ohutus ja kvaliteet. Seepärast testitakse neid põhjalikult ning võid olla kindel, et mudel on nii kaunis kui ka vastupidav.
Vanusele 18+
 • Tootekood: 12690
 • Mõõdud: 0 x 0 x 0 cm
171,92 €128,94 €-25%

Karupoeg Puhh Outlet lehekülg annab võimaluse tutvuda meie Salve 2a kauplus-laos müüdavate Saksamaa tootenäidiste/laojääkidega ning nende hindadega. Tootenäidised ja laojäägid moodustavad vaid väikese osa meie poolt pakutavast suurest kaubavalikust. Karupoeg Puhhi kliendikaardiga on kõik tavahinnaga tooted 10% soodsamad!