Lego A-wing Starfighter™ 75275

Selle laheda Ultimate Collectors sarja LEGO® A-wing Starfighter (75275) ehitusmänguasjaga saad taas meenutada klassikalist filmi „Tähesõjad: jedi tagasitulek“!

Põnevusest pakatav universum!
LEGO Group on loonud Star Warsi universumist pärit legendaarsete tähelaevade, sõidukite, tegevuspaikade ja tegelaskujude klotsidest kokkupandavaid versioone juba alates 1999. aastast. LEGO Star Warsist on saanud kõige populaarsem teema, pakkudes ehituskomplekte, mis sobivad suurepäraselt sünnipäeva-, jõulu- või üllatuskingiks igas vanuses fännidele.

  • Star Wars™-i fännidele pakuvad kindlasti rõõmu autentsed detailid, nagu näiteks pöörlevad laserkahurid. Komplektis on ka reguleeritav väljapanekualus, teabetahvel ja A-wing piloodi tegelaskuju, mille abil saab kokku panna pilkupüüdva Star Warsi väljapaneku.
  • See 1673 osast koosnev LEGO® Star Wars™-i A-wing hävitaja ehitusmänguasi on lõbus ja rahuldust pakkuv katsumus 18-aastastele ja vanematele Star Warsi fännidele ning sobib suurepäraselt ka sünnipäeva-, jõulu- või eriliseks üllatuskingiks.
  • See 14 cm (5”) kõrgune, 42 cm (16”) pikkune ja 26 cm (10”) laiune kogutav LEGO® Star Wars™-i A-wing hävitaja mudel on kodus või kontorilaual kahtlemata pilkupüüdev.
  • Patareideta ehitusmänguasi pakub täiskasvanutele rahulikku viisi pärast rasket tööpäeva pingeid maandada. Unustage mõneks ajaks kõik muud mured, sukelduge täielikult ehitamisse ning pange kokku imeline LEGO® Star Wars™-i A-wing mudel!
  • Mõtled osta A-wing Starfighteri mudelkomplekti Star Wars™-i fännile, kes ei ole LEGO® komplektidega varem kokku puutunud? Ole mureta! Sellega on kaasas üksikasjalikud juhised, nii et nad võivad sellele keerulisele ülesandele enesekindlalt vastu astuda.
  • LEGO® klotside kokkupanekuks ega eraldamiseks pole vaja jõudu! Klotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga ning ideaalselt ja hõlpsasti kokkupandavad.
  • LEGO® klotse ja detaile testitakse kõikvõimalikel viisidel, nii et võid kindel olla, et see lahe Star Wars™-i A-wing hävitaja ehitusmänguasi vastab rangeimatele üleilmsetele (ja ülegalaktikalistele) ohutusstandarditele.
Vanusele 18+
  • Tootekood: 12990
  • Mõõdud: 0 x 0 x 0 cm
191,10 €143,33 €-24%

Karupoeg Puhh Outlet lehekülg annab võimaluse tutvuda meie Salve 2a kauplus-laos müüdavate Saksamaa tootenäidiste/laojääkidega ning nende hindadega. Tootenäidised ja laojäägid moodustavad vaid väikese osa meie poolt pakutavast suurest kaubavalikust. Karupoeg Puhhi kliendikaardiga on kõik tavahinnaga tooted 10% soodsamad!